Australian Cattle Dog
Australian Kelpie
Australian Shepherd
Bearded Colllie
Beauceron
Belgische Herdershond, Groenendael
Belgische Herdershond, Laekens
Belgische Herdershond, Tervueren
Border Collie
Bouvier des Flandres
Briard
Cao da Serra de Aires
Duitse Herdershond langstokhaar
Duitse Herdershond stokhaard
Gos d'Atura Català
Hollandse Herdershond, Korthaar
Hollandse Herdershond, Langhaar
Hovawart
Hrvatski Ovcar
Kraski Ovcar
Nederlandse Schapendoes
Old English Sheepdog
Polski Owczarek nizinny
Puli, anders dan Wit
Puli, Wit
Pyreneese Herdershond a face rase
Pyreneese Herdershond a poil long
Rottweiler
Saarlooswolfhond
Schipperke
Schotse Heerdershond, Korthaar
Schotsche Herdershond, Langhaar
Shetland Sheepdog
Slovensky Cuvac
Tsjechoslowaakse Wolfhond
Welsh Corig Cardigan
Welsh Corgi Pembroke
Zwitserse Witte Herdershond
 
 

 

Ras
Geslacht
Klasse
Cat.nr
Naam
Uitslag
Hovawart
Reu
Jeugdklas
1
Eldjarn vom Islandpferdehof Habichtswald
U1 CAC BOB
Teef
Veteranenklas
2
Unique van de Romerweide
U1 CAC  
           
Hrvatski Ovcar
Reu
Openklas
3
Nice of you to Come Bye Fast Furious
U1 CAC
Teef
Openklas
4
Nice of you to Come Bye Better Barker
U1 CAC BOB
           
Puli, anders dan wit
Reu
Puppyklas
5
Kiralytelki Dio
VB 1
Teef
Openklas
6
Din Mars Emma
U1 CAC BOB
           
Puli, wit
Reu
Openklas
7
Hungaryn white rasta argus
U1 CAC BOB
Teef
Openklas
8
Banhegyi Dorka
U1 CAC
           
Rottweiler
Reu
Jeugdklas
9
Hefrings Pride Oh My God
ZG1
Reu
Tussenklas
10
Diovanni of the Gentle Rotts
U1 CAC
Reu
Openklas
11
Pride Blackpearl Noran
U3
Reu
Openklas
12
Cor Snor van 't Hagerbrook
U1 Res. CAC
Openklas
13
Atlas vom Grossen Tal
U2
Openklas
14
Hefrings Pride Mahoney
ZG4
Teef
Jeugdklas
15
Ylke van de Runderkraal
ZG1
Jeugdklas
16
Extra of the Gentle Rotts
ZG2
Teef
Tussenklas
17
Beatelke Odessa (Orsa)
ZG2
 
Tussenklas
18
Daniek Anoa of the Gentle Rotts
U1 Res. CAC
Teef
Openklas
19
Gina delle Nuove Corti
ZG2
 
Openklas
20
Channel Catani
U1 CAC BOB
 
Openklas
21
Abby van de Westello 
ZG3
           
Duitse Herdershond, langstokhaar 
Teef
Jeugdklas
22
Breeze von Kameradstolz
G2
23
Olèn Juïque Chien de la Prolingée
U1 CAC BOB
           
Duitse Herdershond, stokhaar
Teef
Jeugdklas
24
Ixy van de Ossenstal
ZG1
Kampioensklas
25
Udine vom hous hagendoorn
U1 CAC BOB
           
Nederlandse Schapendoes
Reu
Jeugdklas
26
Sir Emil v.d. Brederwiede
U1
Tussenklas
27
Gaidima Mr. Matsjo v. Os Doezenhöfke 
ZG1
Openklas
28
Monty Meike v.h.molengat
U3
29
Bo-Quibus Lissy van het Fijne Oord
U1
30
Simon Sil v.d. Rietveldsche Vaart
U4
31
Murphy Storm V/D Brederwiede
U2
Kampioensklas
32
McMarra´s Rasta Xaymaca
U3
33
Ons Vrolijke Doesje Robbe Simonszn
U1 CAC
34
Donald-Linus jr. v.d. Roeskebeer
U2 Res. CAC
Teef
Jeugdklas
35
Savannah Jessie v.d. Brederwiede
U1
Tussenklas
36
Fadhili-Nona-lilly v. Os Doezenhöfke
U1
37
Fadhili-Puck v, os Doezenhöfke
U2
Openklas
38
Os Dazzel Sita v.d. Brederwiede
U1 CAC BOB
           
Beauceron
Reu
Puppyklas
39
Lord Djibril de la Bergerie d'Hirthe
VB1
Openklas
40
Barrique de l'Embouchure de la Sarre
U1 Res. CAC
Kampioensklas
41
Hirgon Yvain de la Bonhardiesse
U1 CAC BOB
           
Briard
 
 
Reu
Jongste Puppyklas
42
Auberge des Pattes Noires Lloyd
VB1
Puppyklas
43
Otis Maharadja du Manoir Noble
VB1
Jeugdklas
44
Limited Edition du Rêve Lourd d'Été
U1 Res. CAC
Openklas
45
Maharadja du Manoir Noble
U1 CAC BOB
Teef
 
Puppyklas
46
O'Belle Noire Aurelie du Manoir Noble
VB1
Jeugdklas
47
Auberge des pattes noires J'adore
ZG2
48
VERVALLEN
 
49
Latika Amada du Rêve Lourd d'Été
U1 CAC
Openklas
50
Made for Snoekie du Manoir Noble
U1 Res. CAC
           
Kraski Ovcar
Teef
Jeugdklas
51
Nashka
U1 CAC BOB
           
Slovensky Cuvac
Teef
Openklas
52
Xana Janin Ranc
U1 CAC BOB
           
Schipperke
Reu
Jeugdklas
53
Bandito Nubika
U1 CAC
Teef
Puppyklas
54
Jada King Hubert's House
VB1
Jeugdklas
55
Bambule Nubika
U1
Openklas
56
Renjen's Bambi (imp. VS)
U3
57
Celine The River Dancer
ZG4
58
Elske
U1 CAC BOB
59
Anne-Sofie vd Loinhoeve
U2 Res. CAC
           
Welsh Corgi Cardigan
Reu
Puppyklas
60
Imme's win with style
VB1
Jeugdklas
61
Hardcore Harley v.d. Milligenhof
U1 CAC
Kampioensklas
62
Ch. Clovertrails I Walk the Line (imp. Zweden)
U1 Res. CAC
Teef
Jeugdklas
63
Hopeful Havanna V.D. Milligenhof
ZG2
64
What a Wonder v.d. Gigantjes
U1 CAC BOB
           
Welsh Corgi Pembroke
Reu
Jeugdklas
65
Otreks I'v Got Music Imp U S A 
U1 CAC
Openklas
66
Rufus Triomfator
U1 Res. CAC
Teef
Tussenklas
67
Red Rose Of Pennies From Heaven
U1 CAC BOB
           
Australian Cattle Dog
Reu
Jeugdklas
68
Quantum of Solace From Bunyip Farm
U1
Kampioensklas
69
Wantibirri Irony Of Fate
U1 CAC BOB
70
Dolce Blu Al Capone Scarface 
U2 Res. CAC
Teef
Puppyklas
71
Banana Bender My Bro Is Only Child 
VB1
Jeugdklas
72
Kamballa Spot Van Linda's Hoeve
U1
Openklas
73
Wantibirri In A Gadda Da Vida
U2 Res. CAC
74
Shaka's in Bleu van Linda's hoeve
U1 CAC
           
Australian Kelpie
Reu
Jeugdklas
75
Yaparoos Arramagong Taz
U1 CAC BOB
           
Australian Shepherd
Reu
Jeugdklas
76
Carolina Calais Keep on Walkin' JW'15 BJW'15 
U3
77
Jeff was on the beatbox des TDK
U2
78
Hightide's Turning The Tide At G.Jorasses
U1
Tussenklas
79
Shades of Blue Of Free Spirit
U1
Openklas
80
Tearaway's Fire On Ice
U1
Kampioensklas
81
Dailo's Love is All Around
U1 CAC BOB
82
Terra Blue Carmel Heart
U2 Res. CAC
Teef
Jongste Puppyklas
83
Dailo's check out the bling
VB1
Puppyklas
84
Dailo's Be Wise Check Your Price
VB1
Jeugdklas
85
Lady Night des TDK
ZG2
86
Heavenly Stars Making Memories
U1 Res. CAC
Tussenklas
87
Dailo's thinking out of the box
U1 CAC
Veteranenklas
88
Alnairs Platinum Edition
U1
           
Bearded Collie
Reu
Puppyklas
89
Highland's Society and Lum-Bi-Ni
VB1
Jeugdklas
90
Bono's Watchful Eye Blixem
U2
91
Clan of Stork's Outlander
U1 Res. CAC
92
Beardiefriends Smokey Quartz
ZG3
Tussenklas
93
Boudicca Mister Maple
U1
94
Bono's Watchful Eye Borac
ZG2
Openklas
95
All eyes on I have a dream
ZG1
96
La-Faja's King Lum-Bi-Ni
ZG2
Kampioensklas
97
Bono's Watchful Eye Al Capone
U1 CAC BOB
Veteranenklas
98
Itani Looking Like Louis
U1
Teef
Puppyklas
99
Seagull Sunset Rain
VB1
Jeugdklas
100
Clan of Stork's Oopsy Daisy
U1 Res. CAC
101
Herons Place Wishing on a Star
ZG2
Tussenklas
102
Evita von der Grabenmaus
U1
103
Bono's Watchful eye Bliss
U2
Openklas
104
Dimpleton Simply Breathless
U1
105
Firstprizebears Nevada
ZG2
Veteranenklas
106
Juliets Josetta v.d. Wollewuif
U1 CAC
           
Schotse Herdershond, Korthaar
Reu
Jeugdklas
108
Chicago bila Kaifa
U1 CAC
 
109
Mabinogion Ragnar
U1 Res. CAC
Teef
Puppyklas
107
Mabinogion Het Vijfde Element
VB1
Jeugdklas
111
Kangasvuokon Leonore
U1 Res. CAC
Tussenklas
112
Törnskogens Esteé Lauder
U1
Openklas
113
Neera van Renvickshof
ZG1
Kampioensklas
110
Light Em Up Van Linda's Hoeve
U1 CAC BOB
           
Schotse Herdershond, Langhaar
Reu
Puppyklas
114
Manchu v/h Melkmeisje
VB1
Jeugdklas
115
Sweet Surrender Black Magic
ZG1
116
Glamourace Collies Viva las Vegas
ZG2
Openklas
117
Gambell van het Melkmeisje
U1 Res. CAC
Kampioensklas
118
Barca van het Melkmeisje
U1 CAC BOB
119
Boulevard of Dreams all my loving
ZG2
Veteranenklas
120
Sweet Surrender Summer Ice
U1
Teef
Puppyklas
121
Irlain of Beauty Simpatya
absent
Jeugdklas
122
Camanna Caught Glancing
absent
123
Galaxy Girl Whispers From Paradise
U1 CAC
124
Glamourace collies Flaming Star
ZG
125
Ilana van het Melkmeisje
U2
126
Nyitramenti Premiere
ZG4
127
Euphoria of Compenyen Treasures
U3
Openklas
128
Glamourace Collies Judy Garland
U2
129
Gaga v/h Melkmeisje
U1
Kampioensklas
130
Mejola Maid with Class
U2 Res. CAC
131
Riverside Song Waltzing Matilda
U2
           
Belgische Herdershond, Groenendael
Reu
Jeugdklas
132
Byron de Bruine Buck
U1 CAC
Tussenklas
133
Andes de Bruine Buck
ZG1
Veteranenklas
134
Krazy Mr Mambo of Dark Brightness
U1 Res. CAC
Teef
Openklas
135
Yazz de Bruine Buck
ZG1
           
Belgische Herdershond, Laekens
Reu
Jeugdklas
136
Elco Fan 'e Rispinge
absent
Teef
Jeugdklas
137
Shepherds Dogmate Earth and Fire
U1 CAC BOB
Kampioensklas
138
Shepherds Dogmate Bugatti Veyron
U1 Res. CAC
           
Belgische Herdershond, Tervueren
Reu
Openklas
139
Patriot Vitris Bohemia 
U2 Res. CAC
140
Thierry van Nikaron
U1 CAC BOB
Teef
Jeugdklas
141
Liquid de la Rouquine
ZG2
142
Jina Langu Ni Ice 
U1 CAC
Tussenklas
143
Seine van Moned 
ZG1
Openklas
144
Geraya von der Feldstiege
ZG2
145
Uyouky van Nikaron
U1 Res. CAC
           
Pyreneese Herdershond, a face rase
Reu
Openklas
146
Le Quadrupède Loyal Nabyz
U1 CAC BOB
           
Pyreneese Herdershond, a poil long
Reu
Jeugdklas
147
Mon Gentil Ami Navarrenx
U1 CAC
Teef
Jeugdklas
148
Ojo Jewels of Mountains
U1 Res. CAC
Kampioensklas
149
Hob-Nob's Gemme
U1 CAC BOB
           
Saarlooswolfhond
Reu
Openklas
150
Lyco van de Wolfsdreuvnik
U1 CAC
Teef
Jeugdklas
151
Ohzesde
U1 CAC BOB
           
Hollandse Herder, Korthaar
Reu
Tussenklas
152
Dingo met Strepen
ZG1
Openklas
153
Carras met Strepen
ZG1
Gebruikshondenklas
154
Alando de Goude hollander
ZG1
Teef
Jeugdklas
155
Bjorka de Goude Hollander
ZG1
Tussenklas
156
Aika's Mystery Devil Lindi
U1 Res. CAC
Openklas
157
Cimmick met Strepen
U1
Gebruikshondenklas
158
Holland Indra v Le Dobry
U1
Veteranenklas
159
Knivil v.d. Pullenland
U1 CAC BOB
           
Hollandse Herder, Langhaar
Reu
Jeugdklas
160
Peopeo van t Noorder Erf
ZG1
161
Pa Akanti van 't Noordererf
ZG2
Openklas
162
Kuifje Hasse v.d. Dorestee
ZG1
           
Câo da Serra de Aires
Reu
Kampioensklas
163
Barishnya’s Jambo 
U1 CAC
Teef
Kampioensklas
164
Carte D'or Moravia Tauri 
U1 CAC BOB
           
Gos d'Atura Català
Teef
Jeugdklas
165
Bella-Maya von der lachenden Meute
U1 CAC BOB
Veteranenklas
166
Xena de Villa Magala
U1 Res. CAC
           
Polski Owczarek Nizinny
Reu
Jeugdklas
167
Radoslaw Jalisco Loving Secrets
U1 Res. CAC
168
Pablo z Rodu Odry
Niet te beoordelen
Kampioensklas
169
Bardzo-mi-milo-jestem Niezaterdy
U1 CAC
Teef
Jeugdklas
170
Laticia Lenka de Kaillhanes
U1 CAC BOB
171
Bardzo-mi-milo-jestem Topanga
U2 Res. CAC
           
Tsjechoslowaakse Wolfhond
Reu
Openklas
172
Maya des Gitans Noirs 
G
Teef
Openklas
173
Onida
ZG2
174
Haya van Hiemrod 
ZG1
           
Zwitserse Witte Herdershond
Reu
Jeugdklas
175
Jack Xoennie of Haely's Future
U1 CAC BOB
176
Flashing jewel explosive design
U2
Tussenklas
177
Legend of White Fox Mulder
ZG1
Openklas
178
Arctic White Mikey Belohlávek 
U1 Res. CAC
179
Vivid Daydream Aristide
ZG2
180
Nardo Jumana's White castle
Niet te beoordelen
Kampioensklas
181
Anonda Mabora "s Lavy Brandon
U1
Teef
Jongste Puppyklas
182
Kalima Khalessi of Trebon Berger Blanc
VB1
Jeugdklas
183
Flashing jewel extra ordinary
U1 Res. CAC
184
Dejoni's Cheerful Cheyenne
ZG2
Openklas
185
Matoskah´ s A love Milka
ZG3
186
Oona-Jinthe v.d.Witte Herder
U2
187
Vivid Daydream Poppy Honey
U1 CAC
           
Border Collie
Reu
Puppyklas
188
Jupavia for Eyes of the World
VB1
Jeugdklas
189
Crazy Border's Heartbreaker
U1
Openklas
190
Kayleigh's Half Yellow Face
U2
191
From Borders Home Double-Oh-Seven
U1 Res. CAC
Kampioensklas
192
Ch. Borderdreams Black Velvet von der Boeler-Heide
U1 CAC
193
Private dancer from forever clever
U2
Veteranenklas
194
From Borders home Magic blue moon
U1
Teef
Jongste Puppyklas
195
Bells Oft Dutch From Forever Clever
VB1
Jeugdklas
196
Crazy Border's Happy Moments
U2
197
From Borders Home Princess Jasmine
U3
198
Bordersplace Oh iam happy forever and ever
U1
Tussenklas
199
From Borders Home Oh so Beau-tiful
ZG1
Openklas
200
Bonita
U1 Res. CAC
201
Royal High Rock Money Can't Buy From Bordershome
U2
202
Follow You Home Tryin Not To Love You
G
Kampioensklas
203
Ch.Eyes of the World Noya Amarillo Starlight
U1 CAC BOB
Veteranenklas
204
From Borders Home Magic Blue Sky
U2
205
From Borders Home You Are Unique
U1
           
Bouvier des Flandres
Reu
Jeugdklas
206
Lord from the Dogsfarm
U1
207
Lass Dior Off The Eurisever
U2
Openklas
208
Driekus Lynn van Rijn en Ijsselland
ZG1
Kampioensklas
209
Kingsley from the Dogsfarm
U2 Res. CAC
210
Ch. Laroz-Unique v.d. Banenblikhoeve
U1 CAC BOB
Teef
Jeugdklas
211
Jil Dior v.d.Sonsbeek Hoeve
U2
212
Xena-Funny v.d.Vanenblikhoeve
U1
Openklas
213
Dolce Nina v.d. Sonsbeek Hoeve
U2 Res. CAC
214
Syrah Lynn van Rijn en IJsselland
absent
215
Fuzzy Fur's Adria
absent
216
Jade Dior off the Eurisever
ZG3
217
Viper-Zennah v.d. Vanenblikhoeve
U1 CAC
           
Old English Sheepdog
Teef
Jeugdklas
218
Takoda Kyona The Look of Love
ZG1
Tussenklas
219
Nice Lady Nadezda of Snow Boot Bears
U1 CAC BOB
           
Shetland Sheepdog
Reu
Jongste Puppyklas
220
Het Laatste Lootje Wadjamacallit
VB2
221
Best Kept Secret of Friendly Juwels
VB1
Puppyklas
222
Dandlewood Boom Boom Shake The Room
VB2
223
Ironside van Tjariet
VB1
Jeugdklas
224
Galileo z Dáblovy Studánky
U2
225
ONeill of the Sheepdog jumpers
G
226
L'Ange Gardien Des Romarins De Mayerling
U1
Tussenklas
227
Dotsi Dreamer Ti- BlitYit Macho
U1
Openklas
228
Little-Aengus Casey of Queensland
U2
229
Elmo van Tjariet
U4
230
Fellow
U3
231
Laurenzo veron de Casa Wolveson
U1 Res. CAC
Kampioensklas
232
Ch. South'n Whites I'm Your Man
U1 CAC
233
Napoléone di Bonaparte van 't Nevelse
U2
Teef
Jongste Puppyklas
234
Het laatste lootje ridgy-didge
VB2
235
Dawnville So Tell Me The Details
VB1
Puppyklas
236
Dandlewood Artemis' Arrow
VB4
237
Idisi van Tjariet
VB2
238
Galung faijsja
B
239
Dawnville Run For The Daizies
VB1
240
Quo Vadis Pride All I Wished And More
VB3
Jeugdklas
241
X'tra sweet xandra vom erkelanzer land
U3
242
Chica Chalita de Casa Wolveson
U
243
Quashee Lil Miss Bootylicous
U1
244
Tamduro Sous Le Ciel De Paris
ZG
245
Gentle Smile the Sprightly Twinkle
U4
246
Little but Brave Keep Surprising me
U2
Tussenklas
247
Cani Amano Bacia Della Notte
U1
Openklas
248
Lundecock's Keep Your Knickers On
U4
249
Tamduro Con Allegrezza
ZG
250
Adorable Bi From Marmorea's Shelter
absent
251
Morning Star the Tender Tempest
U3
252
Your Wish from Marmorea's Shelter
U
253
Little But Brave Count On My Charmes
ZG
254
Bright Eyes Van De Bremershelties
ZG
255
Aureola Verona de Casa Wolveson
U2 Res. CAC
256
Fancy Free from Marmorea's Shelter
U1 CAC BOB
257
Little but Brave Created Art in Blue
U
Veteranenklas
258
Ashley
U1
Joomla templates by a4joomla